Waldemar Kraska

Życzenia z okazji Dnia Edukacji Narodowej

Artykuły / Aktualności
Data: Paź 14, 2009 - 09:49 AM
Dzień Edukacji Narodowej to szczególne święto polskiej szkoły, święto wszystkich nauczycieli, pracowników administracji i obsługi placówek oświatowych. Z tej okazji proszę przyjąć moje serdeczne gratulacje i najlepsze życzenia, przede wszystkim sukcesów w pracy dydaktycznej oraz satysfakcji z jej wykonywania. Pragnę podziękować za codzienną pracę, poświęcenie i serce wkładane każdego dnia w wychowanie dzieci i młodych pokoleń.

Jak wiemy, zawód nauczyciela wymaga nie tylko ogromnej wiedzy i umiejętności jej przekazywania, ale także wytrwałości w zmaganiu się z codziennymi problemami. Obecne czasy przynoszą nowe wyzwania, którym trzeba sprostać. Potrzebni są ludzie, którzy chcą i potrafią dzielić się z innymi swoją pasją, profesjonalizmem i wiedzą.
Edukacja młodych pokoleń leży nam wszystkim na sercu, ponieważ dobrze wykształcone i wychowane dzieci i młodzież stanowią o wartości każdego kraju i są jego nadzieją na lepsze jutro. Szkoła niewątpliwie ma swój ogromny udział w należytym przygotowaniu do pełnego uczestnictwa w życiu społecznym, gospodarczym, kulturalnym i politycznym kraju.
Wszystkim Nauczycielom pragnę raz jeszcze przekazać życzenia długoletniej i owocnej pracy, cierpliwości, wytrwałości oraz wszelkiej radości płynącej z codziennego życia.Artykuł ze strony Waldemar Kraska
http://www.kraska.home.pl/

Adres WWW tego artykułu to:
http://www.kraska.home.pl/modules.php?op=modload&name=News&file=article&sid=169

Fatal error: Call to a member function Execute() on a non-object in /includes/pnSession.php on line 401