Waldemar Kraska

Powiatowa Konwencja Wyborcza Prawa i Sprawiedliwości

Artykuły / Aktualności
Data: Lis 17, 2010 - 09:41 AM
W sobotę 13 listopada w Kosowie Lackim odbyła się Powiatowa Konwencja Wyborcza Prawa i Sprawiedliwości. Organizatorem konwencji był senator Waldemar Kraska. Wśród zaproszonych gości znaleźli się: Arkadiusz Czartoryski – prezes Zarządu Okręgu Siedlecko-Ostrołęckiego PiS oraz senator Henryk Górski – członek Prezydium PiS.

Obecni byli także pełnomocnik PiS powiatu sokołowskiego Sławomir Hardej, burmistrz Sokołowa Podlaskiego Bogusław Karakula, burmistrz Miasta i Gminy Kosów Lacki Andrzej Krasnodębski, a także kandydaci startujący w wyborach samorządowych 2010 z list Prawa i Srawiedliwości oraz mieszkańcy Kosowa Lackiego. Wszystkich zgromadzonych serdecznie powitał senator Kraska dziękując za przybycie. Sławomir Hardej dokonał prezentacji wszystkich kandydatów startujących w wyborach samorządowych z powiatu sokołowskiego, wśród których znaleźli się kandydaci na wójtów, kandydaci do rady powiatu, rad gmin oraz kandydaci do sejmiku województwa mazowieckiego. Następnie głos zabrał Arkadiusz Czartoryski. Mówił m.in. o obecnej sytuacji w PiS, o liczbie kandydatów startujących z ramienia tej partii – jest liczba ponad 32 tys., o pracach komisji parlamentarnej zajmującej się wyjaśnieniem przyczyn katastrofy smoleńskiej. Zwrócił też uwagę na ciekawy program partii dotyczący równomiernego rozwoju kraju, rozwoju każdego powiatu, o którym niestety nic się w mediach nie mówi. Głos zabrał również senator Henryk Górski, który mówił o problemach z jakimi styka się w trakcie spotkań z wyborcami. Głos zabrali również kandydaci do Sejmiku województwa mazowieckiego: Maria Koc oraz Jan Romańczuk, mówiąc o swoim programie wyborczym.
Spotkanie zakończyło się wspólnym życzeniem sukcesów wyborczych, aby idee patriotyzmu i sprawiedliwości były dalej obecne na podlaskiej ziemi i służyły jej rozwojowi.Artykuł ze strony Waldemar Kraska
http://www.kraska.home.pl/

Adres WWW tego artykułu to:
http://www.kraska.home.pl/modules.php?op=modload&name=News&file=article&sid=232

Fatal error: Call to a member function Execute() on a non-object in /includes/pnSession.php on line 401