Waldemar Kraska

Sokołowskie Targi Edukacji i Kariery "Szarada 2010"

Artykuły / Aktualności
Data: Lis 29, 2010 - 09:54 AM
26 listopada 2010 roku senator Waldemar Kraska wziął udział w Sokołowskich Targach Edukacji i Kariery "Szarada 2010". Impreza odbyła się po raz drugi w Zespole Szkół Nr 1 im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego pod patronatem starosty sokołowskiego . Jej celem była pomoc uczniom w wyborze przyszłej drogi życiowej, zmotywowanie do nauki, przybliżenie uczelni i umocnienie wiary w siebie.

W targach wzięło udział 17 uczelni wyższych z Siedlec, Białegostoku, Lublina, Warszawy, Olsztyna, Białej Podlaski oraz Powiatowy Urząd Pracy z Sokołowa Podlaskiego. Impreza rozpoczęła się od powitania przez dyrektor szkoły Małgorzatę Baranowską wszystkich zaproszonych gości, przedstawicieli uczelni, młodzież. Następnie głos zabrał senator Kraska, który mówił o tak jak ważny jest dla każdego młodego człowieka wybór uczelni wyższej. Starosta sokołowski Antoni Czarnocki mówił z kolei o potrzebie organizowania tego typu przedsięwzięć, które ułatwiają młodym ludziom podejmowanie decyzji o dalszej nauce.
Po oficjalnych wystąpieniach rozpoczęły się prezentacje przygotowane przez poszczególne uczelnie. Uczestnicy mogli zapoznać się z ofertą edukacyjną poszczególnych szkół wyższych. W targach uczestniczyła młodzież nie tylko z Zespołu Szkół Nr 1 ale również z innych szkół, także spoza Sokołowa Podlaskiego.


Artykuł ze strony Waldemar Kraska
http://www.kraska.home.pl/

Adres WWW tego artykułu to:
http://www.kraska.home.pl/modules.php?op=modload&name=News&file=article&sid=235

Fatal error: Call to a member function Execute() on a non-object in /includes/pnSession.php on line 401