Waldemar Kraska

Koncert charytatywny

Artykuły / Aktualności
Data: Gru 21, 2010 - 12:08 PM
W czwartek 9 grudnia senator Waldemar Kraska wziął udział w koncercie charytatywnym zorganizowanym na rzecz Krzysztofa Krasnodębskiego walczącego od roku z choroba nowotworową, ucznia II klasy Liceum Ogólnokształcącego im. Marii Skłodowskiej Curie w Sokołowie Podlaskim.

Na koncert licznie przybyli przedstawiciele władz, nauczyciele i uczniowie liceum, przedsiębiorcy, mieszkańcy miasta. Pochodząca z Sokołowa aktorka Lidia Sadowa zaprosiła swoich kolegów aktorów: Tadeusza Chudeckiego i Bożenę Stachurę – grających w serialu „M jak Miłość”, Laurę Samojłowicz i Krzysztofa Kwiatkowskiego, grających w „Hotel 52”, Marcina Rogacewicza – serialowego dr Przemka z „Na dobre i na złe” oraz Leszka Zduna z „Rodziny zastępczej”. Najpierw aktorzy uczestniczyli w spotkaniu z mieszkańcami miasta w galerii SOK, gdzie opowiadali o swojej pracy. Następnie wszyscy spotkali się na Sali widowiskowej, gdzie odbył się koncert oraz aukcje różnych przedmiotów. Za 1000 złotych wylicytowano pióro i długopis przekazane przez ministra Marka Sawickiego. Taką sama kwotę wylicytowano za kryształowy dzwonek z logiem Senatu RP przekazany przez senatora Waldemara Kraskę. Niewiele mniejsze kwoty zapłacono za przedmioty z autografem premiera Donalda Tuska, kubki z autografami Krystyny Jandy i Janusza Gajosa. W sumie udało się zebrać około 30 tys. zł.
Koncert ten był już trzecim na rzecz Krzysztofa a zebrane pieniądze przeznaczone zostaną na zakup endoprotezy, której koszt znacznie przekracza możliwości finansowe rodziny.
Organizatorzy serdecznie podziękowali wszystkim uczestniczącym w koncercie za zaangażowanie, pomoc i okazane serce.Artykuł ze strony Waldemar Kraska
http://www.kraska.home.pl/

Adres WWW tego artykułu to:
http://www.kraska.home.pl/modules.php?op=modload&name=News&file=article&sid=236

Fatal error: Call to a member function Execute() on a non-object in /includes/pnSession.php on line 401